"Кухонний батальйон" громади продовжує наближати наших бійців до Перемоги

Нині у нашому Новопокровському краї немає, мабуть, такого населеного пункту, де б не займалися волонтерством, не допомагали Збройним силам України, внутрішньо переміщеним особам, не збирали поміч для шпиталів, дитячих будинків, населення деокупованих територій. Жителі, докладають зусиль, хто як може і допомагають чим зможуть, щоб наблизити Перемогу над російськими окупантами.  Працівники селищної ради на чолі з селищним головою Людмилою МУРКОВИЧ об‘єднали разом громаду задля Перемоги. Зібрати посилки, придбати речі, приготувати смаколики, обговорити важливі питання з представниками бізнесу. Разом - ми сила. Не знають втоми наші працівники освіти, культури, соціальні працівники, які  входять до складу «Кухонного батальйону» громади. Вони печуть, варять, смажать, для того, щоб порадувати домашніми пиріжками, варениками чи ковбаскою, борщем чи іншими смаколиками наших захисників.  Співпраця з ГО «ОГ Світочі», волонтерами громади, з волонтерами, які доправляють допомогу на фронт, пораненим військовим, які перебувають на лікуванні в військових шпиталях, додає сили, витримки, кожному небайдужому сердечку. Немає нічого неможливого, щоб виконати прохання воїнів. Мешканці громади  можуть ночами не спати, щоб виконати всі замовлення, переробити продукти у смачні страви для захисників.