21-22. 03.2024
📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 6 особистих посилок: Кравцю Юрію  на Донецький напрямок, Сащуку Сергію на Одещину, Шольдіну Валерію на Донецький напрямок.
Відправлено Іриною з  БФ "Амулет" готову  їжу для військових на  Донецький напрямок.
Повертаючись на фронт заїхали поспілкуватися Роман Ткаченко, Анатолій Яцук і Петро Яцук, ми пригостили наших захисників смаколиками.
Павлівський старостинський округ привітали захисника  Микитенка Максима Вікторовича  з днем народження.
Видали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів пенсіонерам категорії 75-79 років та ВПО сім’ям з дітьми.
Відбувся захід до дня українського добровольця. На Алеї пам’яті вшанували 26  наших загиблих воїнів-земляків, та об’єднавшись, всі присутні висадили 32 саджанці троянд.
 В Центрі активності громадян відбулася зустріч з представниками БФ «Голоси дітей»,на якій учасники заходу мали змогу чудово поспілкуватися та отримати допомогу.
Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг готували:
солодка випічка(рогалики з повидлом та сиром  , пиріжки духові з повидлом, булочки з маком та корицею, бісквіт, булки з корицею, вергуни, пиріг заливний порційний, пончики сирні з цукровою пудрою) -1965 шт;
торт та заливний пиріг 13,200 кг;
пиріжки смажені з картоплею та капустою 855 шт;
печиво домашнє 1кг,
компот фруктовий - 11 л;
консервація(кавуни, огірки, кабачата, ікра кабачкова, помідори, салат, варення з яблук, яблука квашені) - 85л;
суп гречаний – 5 л;
 борщ з м'ясом – 6 л;
 плов  - 17,5 кг;
стегенця курячі тушковані – 1,5 кг;
сало (солоне та з приправами)- 15,5 кг;
вареники з картоплею та потрібкою - 1220 шт;
салати(вінегрет, "Олів'є", "Оселедець під шубою", "Мімоза", морква по корейськи, овочеве асорті,  з квашеної капусти та зеленню, з капусти) – 60,62 кг;
гуси заморожені  - 10шт;
картопля тушкована - 5 л;
 булочки з часником - 164 шт;
відбивні - 4шт;
каша гречана  та пшенична з м'ясом – 19,6 кг;
печиво "Малятко" 355шт;
макарони відварні з м'ясом -14,4 кг;
м'ясо свинини - 26 кг;
квасоля в томаті 5 б.
Готували страви наш "Кухонний батальйон".
Допомога небайдужих жителів:
Від селищної ради: гуси заморожені-40 шт;
Родина Кобякових: мʼясо свинини - 20 кг;
Наталія Голубицька: м'ясо свинини-26 кг;
Олександр Цибулько: м’ясо кроля (2 шт.);
Олена Мисюра: яйця 20 шт;
Надія Голенкова: смалець 3 кг;
 Світлана Бичковська: гриби кон. 2 л,сир кисломолочний 1.5кг,гомілки курячі 1 кг, олія 1л,масло вершкове(домашнє)0,6кг, торт -1,5, млинці з сиром 25шт.
Сергій Сівцов: сироватка 8л;
Жителі с.Пропашне:  картопля - 27кг, морква - 1,5 кг, цибуля - 5 кг, буряк - 2,3 кг, мука - 3,8 кг;
 Олександр Муркович:  дріжджі 10 кг;
Відділ освіти: (мокрі)дріжджі-0,500 кг;
Ольга Горбун: масло сливочне- 0,400г, згущене молоко-0,500г;
Наталія Козін: молоко-2л,сметана-0,700 г, мед-0,700 г;
Людмила Балущак: 1кг дріжджі мокрі, оселедець 4,92кг, яйце-19шт, майонез -1,5кг;
Лариса Трегуб: капуста 8,7кг;
Оксана Клименко: смалець 4,120;
Наталія Шевченко: капуста 4,140, морква 1,300;
Вікторія Миколенко: капуста 2,500;
Наталія Черненко: морква 0,660;
Світлана Птушкіна: яйця 24шт;
Альбіна Сільчук:  35шт лоточків для фасування готової продукції;
Костянтин Хрипко: олія - 17кг;
Олена Панасенко - морква 5,100кг;
Лариса Трегуб - морква 1,180кг;
Марина Миколаївна Хаджиєва - морква 3,750кг;
Володимир Азаров - горошок 3 банки, ковбаса 3,18кг, яйця 27шт, майонез 2,1кг, сардина -2шт.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.
     В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼