Цифрограм

Перевірте свою цифрову грамотність за допомогою національного тестування. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp 2.1. для громадян, що була адаптована українськими експертами.

Освітні серіали

Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. На платформі також доступний онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» , який охоплює можливості та особливості функціювання безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Гайди

,

Прості інструкції для роботи в діджиталі

Подкасти

Подкасти — аудіозаписи, що розповсюджуються в інтернеті. За змістом подкасти можуть нагадувати радіошоу чи аудіовиставу, включати інтерв'ю або лекції.

Новини

Новини стали невід'ємною частиною нашого життя. При цьому вони не повинні заміняти все наше життя. Пам'ятайте про звичні прості речі. Крім новин, існує коло друзів, рідних. Важливо спілкуватися, обніматися, щоб заповнюватися любов’ю, а не негативном.

Дія.Цифрова Освіта