Сторінка на стадії наповнення.

 

Не забудемо! Не пробачимо!

Сьогодні знову плаче Новопокровська земля, адже злетів у небо Янголом, захищаючи кожного з нас, наш захисник і земляк - Кривко Іван Васильович, мешканець смт Новопокровка.

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.  Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. 

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах  територіальної громади.

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах  територіальної громади.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: