Сторінка на стадії наповнення.

 

Небайдужі серця 10-11.06

Небайдужі серця 10-11.06

За зверненнями воїнів-земляків закуплено амуніцію та обладнання на 99 530,50 гривень з Благодійного марафону "Опалені війною. Мелодія двох сердець":

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає:

НАРОДНИЙ ДРОН

НАРОДНИЙ ДРОН

Все починається з ідеї... Ще місяць тому, за ініціативи селищної ради, ГО "ОГ "Світочі" та підтримки небайдужих жителів, започатковано проєкт "НАРОДНИЙ ДРОН". Цей проєкт об’єднав зусилля громади, щоб підвищити можливості наших захисників.

Небайдужі серця

Небайдужі серця

Кожен з нас впливає на наше майбутнє, майбутнє нашої країни, кожен може долучитися і творити добро. Як добре, коли є люди, серце яких наповнене добром та турботою. Ваш внесок, незалежно від того, великий він чи малий, - це віра в майбутнє. В цей не легкий для нашої країни час є люди, завдяки яким ми прокидаємося, маємо змогу випити ранкової кави. Наші захисники,наші мужні воїни, ми щиро вдячні їм, адже вони боронять не лише нашу землю, а й наші життя. З дня в день ми працюємо задля підтримки наших захисників, і в цьому нам допомогають небайдужі серденька нашої громади і не тільки.

Вшанування пам'яті про загиблого Героя-земляка

Вшанування пам'яті про загиблого Героя-земляка

Більше десяти років триває війна України за свободу, територіальну цілісність і право бути нацією на своїй рідній землі. Ми не маємо права забути імена Героїв, які загинули у цій боротьбі, вони навічно у наших серцях.

Екскурсія для учнів шкіл громади в м. Дніпро

Екскурсія для учнів шкіл громади в м. Дніпро

3 червня 2024 року, - початок літа, теплий сонячний день, довгоочікувані канікули! За сприяння селищного голови Новопокровської ТГ Людмили Муркович учнівська молодь 9- 11 класів Новопокровського ліцею імені В.М. Сиволоба, педагоги Світлана Станчук та Ірина Дірша здійснили екскурсійну подорож до м.Дніпра. Першою станцією нашого подорожування була Дніпровська обласна рада, де всіх привітно зустріла Вікторія Возна, начальник відділу молоді, спорту та гендерної політики обласної ради, яка провела учнів до музею розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Потім депутат обласної ради Наталія Гиренко запросила нас до сесійної зали. Учні ліцею відчули себе в ролі депутатів : зареєструвалися на сесійне засідання, обрали голову обласної ради та заступників, записалися на виступ, голосували за внесені пропозиції, а найактивніших дітей було нагороджено розвивальними іграми «Джанга».

Екскурсія для учнів шкіл громади в м. Дніпро

Екскурсія для учнів шкіл громади в м. Дніпро

5 червня 2024 року за ініціативи селищного голови Новопокровської селищної ради Муркович Людмили Іванівни було організовано екскурсію до м. Дніпро для учнів шкіл Новопокравської громади.