Проєкт рішення 25 сесії VIII скликання "Про бюджет Новопокровської селищної територіальної громади на 2023 рік

Проект рішення VII сесії  VII скликання "Про затвердження  переліку проектів, що фінансуються  за рахунок  субвенцій  з  державного бюджету  на  території   Новопокровської   селищної  ради"

Проект рішення VII сесії VII скликання "Про завтвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності селищної ради, які підлягають приватизації"

Проект рішення VII сесії VII скликання "Про внесення змін до рішення № 3 від 03 липня 2007 року"

Проект рішення VII сесії VII скликання "Про передачу в оренду для комерційного використання"

Проект рішення VII сесії VII скликання " Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення ОСГ гр.Моні Олександру Юрійовичу"

Проект рішення VII сесії VII скликання "Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Баштаненко  С.М."