ЗАХОДАМИ ДО ПРОГРАМ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2023 РІК:

1.  Заходи до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопокровської територіальної громади на 2023 рік (Додаток 1).
    2. Заходи до Програми забезпечення публічного порядку та публічної безпеки на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 2).
    3. Заходи до Програми збереження культурної спадщини на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 3).
    4. Заходи до Програми розвитку культури та спорту на  території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 4).
    5. Заходи до Програми підтримки первинної медицини та її профілактичної спрямованості на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 5).
    6. Заходи до Програми фінансової підтримки КНП «Солонянська багатопрофільна  лікарня» Солонянської селищної ради  на 2023 рік (Додаток 6).
    7. Заходи до Програми фінансової підтримки КНП «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради  на 2023 рік (Додаток 7).
    8. Заходи до Програми розвитку освіти на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 8).
    9. Заходи до Програми підтримки діяльності «Трудовий архів»  на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 9).
    10. Заходи до Програми забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом на території Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 10).
    11. Заходи до Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на території Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 11).
    12. Заходи до Програми Соціального захисту населення території Новопокровської  селищної ради на 2023 рік.  (Додаток 12).
    13. Заходи до Програми охорони водних ресурсів, атмосферного повітря та поводження з відходами Новопокровської територіальної громади на 2023 рік (Додаток 13).
    14. Заходи до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Новопокровської територіальної громади на 2023 рік (Додаток 14).
    15. Заходи до Програми утримання та ремонту доріг Новопокровської громади на 2023 рік (Додаток 15).
    16. Заходи до Програми про благоустрій території населених пунктів Новопокровської громади на 2023 рік (Додаток 16).
    17. Заходи до Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 17).
    18. Заходи до Програми захисту населення  і території Новопокровської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік  (Додаток 18).
    19. Заходи до Програми діяльності Центру надання адміністративних послуг на території  Новопокровської селищної ради  на 2023 рік (Додаток 19).
    20. Заходи до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 20).
    21. Заходи до Програми «Розумне місто» Новопокровської селищної ради  на 2023 рік (Додаток 21).
    22. Заходи до Програми розвитку туризму Новопокровської селищної ради  на 2023 рік  (Додаток 22).
    23. Заходи до Програми забезпечення соціальними послугами за місцем проживання  громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю, на території Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 23).
    24. Заходи до Програми фінансової підтримки комунального підприємства КП «Новопокровське» та КП «Струмок» на території Новопокровської селищної ради  на 2023 рік (Додаток 24).
    25. Заходи до Програми забезпечення Плану взаємодії з питань функціонування добровільних формувань територіальної громади, сили і засоби яких залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій, виконання завдань національного спротиву і територіальної оборони в мирний час та в особливий період заходів з підготовки добровільних формувань Новопокровської територіальної громади   на 2023 рік (Додаток 25).
    26. Заходи до Програми підтримки самозабезпечення Новопокровської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги» на 2023 рік (Додаток 26).
    27. Заходи до Програми управління майном комунальної власності Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 27).
    28. Заходи до Програми з енергоефективності Новопокровської селищної територіальної громади на 2023  рік (Додаток 28).
    29. Заходи до Програми зайнятості населення на території  Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 29).
    30. Заходи до Програми компенсації за пошкоджене (зруйноване) майно за рахунок місцевого бюджету у вигляді матеріальної компенсації, проведення ремонтних робіт, надання будівельних матеріалів, тощо, Новопокровської селищної ради на 2023 рік (Додаток 30).