Новопокровська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

Розмір фактичних витрат на копіювання та друк документів за запитами на інформацію

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

СОЛОНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Про встановлення розміру фактичних витрат

на копіювання та друк документів за запитами на інформацію

З метою відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк документів за запитами на інформацію, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 740 від 13.07.2011 року «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитами на інформацію», ст. ст. 12, 13, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. ст. 28, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Новопокровської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити наступні розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів за запитами на інформацію:
  • виготовлення простої копії або друк документу формату А-4 – 3,00 грн.
  • виготовлення копії документів шляхом сканування або іншої комп’ютерної обробки документів у електронному вигляді – 3,20 грн.
  • виготовлення простої копії або друк документу формату А-3 – 5,80 грн.
  • виготовлення копії або друк документу з необхідністю відокремлення інформації з обмеженим доступом – 7,90 грн.;
  1. Запитувачами інформації (крім суб’єктів владних повноважень) відшкодовуються фактичні витрати на виготовлення копій документів обсягом більш ніж 10 сторінок. Копії документів надаються запитувачам інформації протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження факту відшкодування фактичних витрат на копіювання документів. В разі ненадання запитувачем в місячний строк підтвердження сплати витрат, запитувачу надсилається лист з відмовою в наданні відповіді за запитом на інформацію.
  1. Кошти на відшкодування фактичних витрат на копіювання документів зараховувати на рахунок № 35411047093225 відкритий в ГУДКУ в Дніпропетровській області, МФО 805012 за кодом бюджетної класифікації: КПК 0310170 «Органи місцевого самоврядування», КЕКВ 2210 «Матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування».
  2. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Новопокровської селищної ради.

Селищний голова                                                                                       О. М. Скиба

сел. Новопокровка

24 січня 2017 р.