МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Солонянського району Дніпропетровської області

«30» липня 2019 року

Про затвердження

Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», статтей 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою упорядкування роботи виконавчого комітету з питань забезпечення доступу до публічної інформації, виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

вирішив:

1. Затвердити:

1.1. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 1).

1.2. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 2).

1.3. Зразок рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 3).

1. Спеціалісту І категорії з інформаційних технологій оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Новопокровської селищної ради.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новопокровської селищної ради від 24.01.2017 року № 7 «Про встановлення розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів за запитами на інформацію».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Сироту Х.В.

Селищний голова                                                   О.М. Скиба