14-15. 03.2024
Наполегливо та невтомно продовжуємо підтримувати наших воїнів. «Борючись» за приготуванням страв не покидають свої позиції «кухонні батальйони» закладів і установ селищної ради та небайдужі жителі громади.
📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 1 особисту посилку Мурковичу Богдану(форма та берці) на Київщину та 4 посилки  до дня народження захисникам:Соловйову Сергію  та Григоровичу Віталію на Харківський напрямок.
Тортиком та смаколиками привітали з днем народження наших захисників: Диму Віталія, Діденко Андрія.
🚚Відправлено Іриною з  БФ "Амулет" готову  їжу для військових на  Донецький напрямок.
Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг готували:
🥟вареники з картоплею та капустою -1070шт;
пироги з картоплею -560шт;
сало -5 л;
розсольник - 16 л;
🥧торт "Медовик" 4шт та пиріг заливний з варенням та яблуками - 23,400 кг;
каша гречана з м'ясом - 8,600 кг;
🥗салати (з огірків та кабачків, з буряка, вінегрет, морква по корейські, з моркви) - 35,9 кг;
солодка випічка (рогалики з повидлом, рулетики з маком, пиріжки печені з яблуком та гарбузом, пиріжки духові  із сливами, рулетики з цукром і какао, булочки з маком, пиріжки духові з повидлом, пиріжки духові з сиром та ізюмом,булочки з корицею) - 1412 шт;
консервація(огірки, кабачкова ікра, кабачки консервовані,салати) - 42 л;
булочки з часником - 135 шт;
плов з м'ясом - 9, 4 кг;
гомілки курячі смажені - 3 кг;
зельц - 4 кг;
печиво асорті  - 9 кг;
макарони з м'ясом - 8 кг;
пиріжки з картоплею - 160 шт;
котлети - 62 шт;
🍪печиво пісочне - 7кг.
Готували страви наш "Кухонний батальйон".
Торти випікали: Наталія Малиновська, Ганна Ремез, Марина Яловенко, Любов Євчун, Наталія Шевченко, Тетяна Кузьмич, Вікторія Миколенко, Наталія Черненко, Інна Кучерява, Наталія Тищенко.
Допомога небайдужих жителів:
◇ Тамара Ткаченко: дріжджі – 100 гр;
◇ Сергій Сівцов: сироватка - 10л;
◇ Світлана Черкасенко: олія соняшникова - 4 л;
◇ Родина Андрія і Інни Косенко, Олена Косенко: смалець - 3 літри, огірки - 3 відеречка по 3 кг, салат із синіх - 2 відеречка по 3 кг, молоко – 3 літри, томатний сік – 4,5 літри; макаронні вироби «Спагетті» – 7 пачок, крупа «Арнаутка» - 1 кг;
◇ С.Г. Станчук: яйця - 20 шт;
◇ Оксана Клименко: морква - 2,400, капуста - 3,850, молоко - 10л;
◇ Тетяна Кузьмич: капуста - 1,750 кг;
◇ Світлана Птушкіна: яйця - 20шт;
◇ Олександр Муркович:
сметани -3,2 л;
дріжджі сухі- 3,9 кг;
ванільний цукор - 50 шт;
◇ Ніна Іванівна Велика: яйця - 30 шт, 1 петух;
◇ Лідія Дмитрівна Смерека: 2 петуха, 1 качка, 3л томату;
 ◇ Альбіна Сільчук: яйця - 70  шт, 3 кг сала.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.
     В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼