На сьогодні діти є нашими промінчиками надії, які сяють у серцях батьків та оточуючих людей, тому 20.03.2024 року за ініціативи БО «БІ «Рішучі серця» та сприяння МБФ «Нова Україна» при співпраці Дніпровської районної ради в особі Максима Лещенка, ГО «ОГ Світочі» на чолі з Альбіною Сільчук та селищної ради 100 багатодітних сімей, проживаючих на території громади отримали продуктові набори.

🕊 Дякуємо БО «БФ «Рішучі серця» Ользі Лобі, МБФ «Нова Україна» Христині Басій, Дніпровській райраді Максиму Лещенку, ГО «ОГ Світочі» Альбіні Сільчук за людяність, готовність до співпраці та підтримку у важкі часи.

🌼У єдності - наша сила!🌼
       Разом до Перемоги!