Громадський бюджет

(бюджет участі)

Новопокровської селищної територіальної громади

26 листопада Новопокровська селищна рада затвердила Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) Новопокровської селищної територіальної громади, який запрацює в громаді вже з 2022 року.

Відтепер частина коштів селищного бюджету спрямовуватиметься на реалізацію ідей, які запропонують самі жителі, та які дістануть найбільшої підтримки під час голосування. Загалом заплановано витратити на проєкти-переможці 300 тисяч гривень.

Проекти  будуть спрямовані на одну з перерахованих сфер: благоустрій, освіта, охорона здоров’я, культура.

З умовами впровадження громадського бюджету можна ознайомитися з офіційних документів:

Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади!
Запрошуємо Вас взяти участь в відборі проєктів, які будуть реалізовані за кошти Громадского бюджету.
Проєкти подані на конкурс з різних територій громади.
Ознайомтеся з ідеями, які пропонують до впровадження у 2022 році.
Про відкриття  голосування буде повідомлено додатково.
Будуємо разом успішну громаду."В єдності- наша сила!"

Проєкт № 1 "РУХ БЕЗ ПЕРЕШКОД"

Проєкт №3 "Безпека дітей - основна умова успішного їх розвитку"

Проєкт №4 "Вуличне освітлення"

Проєкт №5 "СУЧАСНЕ СЕЛО"

Проєкт №6 "Планета дитячих мрій"

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

Відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Новопокровської селищної територіальної громади в період з 08 до 18 грудня відбулося голосування усіх бажаючих громадян нашої громади за проекти до громадського бюджету на 2022 рік.

Пропонуємо познайомитися з результатами  голосування та документами, які затверджують результати та визначають  переможців