Важка це праця – захищати рідну землю від ненависного ворога.

Важка це праця – захищати рідну землю від ненависного ворога. Тепер зовсім по – іншому сприймаються слова із Гімну України «душу й тіло ми положим за нашу свободу». Цей святий обов’язок наші воїни-земляки виконують до кінця, віддаючи за нас найдорожче – своє життя. Серед них, наших Героїв, наших Янголів – Охоронців, і Головко Анатолій Олександрович, чиє серце обірвала ворожа куля 9 березня 2015 року поблизу м. Авдіївка в районі Донецького аеропорту. Йому було майже 40… Сумуємо з рідними, підтримуємо в годину скорботи. Світла пам’ять про загиблого Героя – Головка Анатолія Олександровича – назавжди в наших серцях. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Тож нехай наша пам’ять стане сильнішою від смерті. Герої не вмирають, а навічно вписують свої імена в історію України та оберігають усіх нас з небес.  Вічна пам’ять і слава українському воїну Головку Анатолію Олександровичу, який захищав Батьківщину, а отже, кожного з нас.