Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади! Новопокровська селищна рада інформує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022 р. № 2145-ІХ (Голос України від 6 квітня 2022 року) під час дії воєнного стану земельні відносини регулюються з урахуванням таких особливостей:   -заборонено безоплатну передачу земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації;  -договори користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення щодо яких строк користування закінчився після введення воєнного стану, вважаються поновленими на один рік з урахуванням умов, визначених цим Законом; -встановлена відповідна спрощена процедура передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на строк до одного року земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. З повагою селищний голова та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.

Шановні керівники підприємств та господарств,  фізичні особи-підприємці Новопокровської ТГ  З метою забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприємствам у налагодженні безперебійної операційної  роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу виробленої продукції і постачання сировини та відновленні логістичних зв’язків, Держпродспоживслужбою країни за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки  https://dpss.creatio.com. За допомогою платформи користувачі мають змогу: - знайти можливі ринки збуту власної продукції; - знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні; - сформувати власні потреби у необхідних товарах; - замовити або запропонувати логістичні послуги; - отримати будь-яку технічну підтримку; - замовити консультацію у зв’язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво; - отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.