«Дерево життя»: Дніпропетровськгаз висадив перші 270 дерев завдяки своїм клієнтам

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), у рамках масштабного проєкту «Дерево життя» висадило перші зелені насадження в області. Газовики разом з представниками Царичанської ОТГ та військовими висадили 250 сосен та 20 лип на території громади. Це стало можливим завдяки споживачам газу Дніпропетровщини, які відмовились від паперових платіжок за розподіл газу та обрали їх електронну альтернативу. Саджанці дерев були придбані саме за кошти, які заощадили на друці цих платіжок. Нині вже 19,5 тис. клієнтів компанії відмовилися від паперових рахунків. Зробити це можна в особистому кабінеті на сайті 104.ua.

АТ «Дніпропетровськгаз» щомісяця надсилає споживачам області близько 580 тис. паперових квитанцій. На їхній друк витрачається 1,1 тис. пачок паперу, для виготовлення якого потрібно майже 60 дерев. За рік - їх близько 700. Газовики впевнені, що спільними зусиллями можливо призупинити цей процес та покращити екосистему регіону.

Електронну платіжку на відміну від паперової неможливо загубити. Вона має той самий вигляд, містить ту ж інформацію, що і друкований рахунок. Її можна зберегти на комп’ютер чи телефон, переглядати без доступу в інтернет. За необхідності завантажити та роздрукувати, а не чекати, коли принесе поштар. Платіжка зберігається в особистому кабінеті на сайті 104.ua до кінця місяця.

У рамках проєкту «Дерево життя» газорозподільна компанія буде і надалі покращувати екосистему регіону. Ця активність напряму залежить від клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз», які можуть вже зараз подбати про екологію, та для збереження дерев обрати онлайн-платіжки.

Щоб відмовитись від паперового рахунка необхідно виконати три прості кроки:

1. Перейти в особистий кабінет на сайті 104.ua і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрана.

2. Обрати пункт «Розрахунки».

3. Натиснути «Відмовитися від паперового рахунка» у розділі «Рахунок».

Відмова від паперових рахунків – наша спільна соціальна відповідальність!