Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади!

Від сьогодні в Дніпропетровській області та по всій Україні вводиться обмеження постачання електроенергії! Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, тому ми входимо в режим тотальної економії.

Відповідно до рекомендацій уряду, ОВА, РВА, згідно з розпорядженням селищного голови № 22-аг від 19.10.2022 року з 20.10.2022р. в громаді вводиться посилення обмеження на споживання електроенергії.

Закликаємо кожного з Вас:

• максимально скоротіть споживання електроенергії з  7:00 до 23:00!
  • не користуйтеся енергоємними приладами (пральними машинками, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами, мікрохвильовками та ін.);
  • обмежте використання електрочайників та електроплит;
  • вимикайте світло у приміщеннях, де ніхто не перебуває;
  • не використовуйте  освітлення вулиць, дворів, присадибних ділянок;
  • перенесіть будь-які ремонтні роботи на денний час, або відкладіть їх  на більш сприятливий період;
  • якщо Ви є представником бізнесу, то вимкніть вивіски та зайве освітлення.

Прохаємо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей та долучилися до обмежень, адже зараз дуже важливо зменшити навантаження на електромережі. У нинішніх умовах треба завжди бути готовими до нових атак ворога, відповідно – і до проблем з електроенергією.

Пам’ятайте: Або ми всі разом економимо, або готуємося до віялових відключень.  Дана економія є своєрідним внеском кожного з нас в наближення Перемоги. У єдності – наша сила!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради