Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади! Новопокровська селищна рада в період з 21 по 28 лютого 2022 року проводить опитування для вивчення громадської думки стосовно реалізації Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіал

Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади! Новопокровська селищна рада  в період з 21 по 28 лютого 2022 року проводить опитування для вивчення громадської думки стосовно реалізації Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіальної громади на 2017-2027 роки. Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні, адже Ваша думка для нас є важливою і обов’язково буде врахована під час планування та виконання заходів Стратегічного плану. З повагою та надією на співпрацю селищний голова, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

День єднання в Новопокровській територіальній громаді

День єднання в Новопокровській територіальній громаді Україна - це наша земля, наша країна зі славною історією, народ якої протягом багатьох віків боровся за свободу і незалежність. На виконання Указу Президента України № 53/2022 від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», усі заклади, установи та організації Новопокровської селищної ради долучилися до відзначення  Дня єднання. 16 лютого о 10.00. замайоріли українські прапори над  Новопокровською селищною радою, в усіх старостинських округах та в усіх закладах і установах нашої громади. І пролунав Гімн України на усіх територіях у виконанні наших мешканців, єднаючи людей різного віку, статі та віросповідувань. Цей день довів, що ми різні, але разом – ми сила! Акція єднання продовжується до 28 лютого, тож запрошуємо долучатися до неї усіх бажаючих мешканців нашої громади.  Розміщуйте синьо-жовті прапори та українську символіку у себе на будівлях,  використовуйте синьо-жовті стрічки для оздоблення одягу, встановлюйте українські прапорці на/в транспортних засобах.   Пам’ятаймо, " У єдності – наша сила!"     Слава Україні!

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців та їх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держа

Минають дні, ідуть роки            Життя листки перегортає            А біль Афгану на віки            В душі чомусь не замовкає…