Фото без опису

Заощаджуємо на опаленні взимку: поради від Дніпропетровськгазу

Цієї осені та зими тепло в оселях доведеться берегти особливо ретельно й це вже зрозуміло всім. Тож готуватись до майбутніх морозів варто заздалегідь. Кожен споживач шукає спосіб, як зекономити на опаленні та комунальних послугах. Тож Дніпропетровськгаз підготував кілька порад, які допоможуть заощаджувати в опалювальний період:

1. Встановіть вікна з потрійним склопакетом — вони краще зберігають тепло 

Теплоізоляція будинку - ключовий фактор витрат на опалення. Для того, щоб зекономити, варто змінити вікна на пластикові з подвійним або потрійним склопакетами. Сучасні пластикові вікна не допускають значного виходу тепла, а тому відмінно справляються із завданням економії. Якщо ж на це немає фінансової можливості, відремонтуйте старі вікна, обробіть скло герметиком, а в рами поставте ущільнювач. Замість скотчу використайте монтажну піну або спеціальний гель, це стосується і дверей.

2. Утепліть оселю, якщо це приватний будинок 

Рекомендуємо приділити увагу теплоізоляції покрівлі та підлоги, а також стін на стадії будівництва або ремонту. Тепловтрати будинку на покрівлю, перекриття, стіни і вікна інколи сягають 70%.

3. Встановіть кімнатні терморегулятори та програматори для газових котлів

Радимо встановити додаткове газове устаткування: кімнатні терморегулятори, програматори для газових котлів. Сучасні моделі опалювальних газових котлів комплектуються провідними, безпровідними (радіокерованими) програматорами та іншими електронними приладами керування. Це дозволяє устаткуванню автоматично відстежувати температуру гарячої води в системі і повітря у приміщеннях, керуючи подачею теплоносія. З такими приладами ви зможете заощадити до 10-15% від споживання газу, контролюючи витрати енергоносіїв та встановлюючи оптимальну температуру.

4. Встановіть систему вентиляції з рекуперацією повітря

Така система передбачає процес передачі тепла від відпрацьованого повітря, що виводиться з приміщення, повітрю, що надходить. Вона допомагає зберегти тепло у вашій оселі та забезпечу вас свіжим повітрям. Таким чином, вам не потрібно відкривати вікна та втрачати накопичене тепло.

5. Замініть старий котел на сучасний конденсаційний 

Якщо у помешканні стоїть старий газовий котел – потрібно його змінити на новітній та сучасний, який даватиме більше тепла та споживатиме менше газу значно допоможе зекономити. Найбільш енергозбережний варіант на сьогодні – конденсаційний газовий котел, який може економити до 10% та повноцінно постачати тепло до вашого будинку.

6. Обирайте котел необхідної потужності, щоб він відповідав площі помешкання і типу збудованої газової системи 

Потужність котла важливий критерій відбору. Наприклад, якщо вона буде маленькою – ви не відчуєте ефекту присутності газового приладу. А високопродуктивний пристрій не тільки не заощаджуватиме, а й вдарить по кишені. Сучасні котли мають функцію зміни потужності від 8 до 24 кВт. Чудове рішення - газовий котел від 104.ua Model Т. В Україні газовий котел адаптований під державні стандарти якості газу та кліматичні умови країни. Компанія 104.ua врахувала всі потреби та основні вимоги споживачів газу. Його теплова потужність 24 кВт. Для розуміння, щоб обігріти не надто утеплений будинок площею 100 кв. м, знадобиться котел потужністю 20 кВт.

7. І головне - купуйте лише сертифіковане газове обладнання  

Дніпропетровськгаз рекомендує клієнтам купувати виключно якісне, сертифіковане газове обладнання надійних виробників, що відповідає міжнародним стандартам і дасть змогу зекономити на газі. Котли, які раніше уже використовувалися, споживатимуть на 20-30% більше газу, а запчастини до них знайти складно. А сучасне обладнання має вищий коефіцієнт корисної дії (ККД) та дозволяє заощаджувати до 40% газу в опалювальний період на відміну від старого котла, якому понад 15 років.

Отримати кваліфіковану консультацію у персонального менеджера, підібрати газове обладнання та придбати його ви можете у 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині.  

Нехай ваша майбутня зима буде теплою та економною!