16 травня збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у фіналі змагань на Кубок Юбкіна. Результати: «Троя» (Тритузне) – «Старт» (Новопокровка) 3-1. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І. та директорові Новопокровської ЗЗСО Козакову В. О, та за спонсорську допомогу підприємцеві Гайдар Ю.П.

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

Згідно Постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 « Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» , та від 14.05.2021 року № 420 № « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України»