Дніпропетровськгаз: вчасне ТО газових мереж та обладнання – ваша щоденна безпека у побуті

Обстеження газових мереж завжди на часі! Адже одна з головних потреб людини - впевненість у власній безпеці та своїх рідних. І газова безпека – не виняток. Багато з мешканців Дніпропетровщини на власному досвіді переконуються у цьому.

Валентина, яка проживає у приватному будинку в одному із селищ Магдалинівського району області, замовляє послугу з техобслуговування газових мереж у відділі ТО Дніпропетровськгазу, щоб на 100% бути впевнененою у безпечному використанні блакитного палива.

«Я вважає себе свідомим споживачем і завжди хвилююся за стан газових приладів та мереж, адже від цього напряму залежить безпека моєї родини. І в умовах війни – це особливо актуально. Всім раджу звертатись лише до кваліфікованих спеціалістів. Вони приїджають, застосовують сучасне обладнання, тим самим, усувають витоки газу, про які ми навіть не здогадувалися», - говорить жінка.

Завершення опалювального сезону - найкращий час зробити технічне обслуговування своїх газових мереж та приладів. А проведення ТО мають виконувати лише кваліфіковані досвідчені фахівці, які мають сучасне обладнання та дозвільні документи на проведення цих робіт.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу ТО газових мереж та приладів можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчих 104.ua клієнтських просторах регіону.Фото без опису