Дніпропетровськгаз встановив ще два нових ШГРП RGC Production в області

Завдяки вітчизняному виробництву сучасного газорозподільного обладнання та співпраці з провідними європейськими партнерами АТ «Дніпропетровськгаз» успішно оновлює газові мережі області навіть під час війни. Нещодавно фахівці газорозподільної компанії встановили два нових сучасних шафових газорегуляторних пункти замість відпрацьованих у селищах Нікопольського та Синельниківського районів області.

На місці старих ШГРП, які експлуатувалися у середньому 25 років, встановили нове якісне обладнання власного виробництва - заводу RGC Production. Вся продукція заводу виготовляється з урахуванням провідних європейських технологій та комплектуючих.

Сучасний ШГРП знижує тиск в мережі, утримує його на належному рівні і розподіляє блакитне паливо для майже двохсот споживачів приватного сектору та чотирьох підприємств.

Завдяки обраному європейському вектору стратегії Регіональної газової компанії, під брендом якої працює АТ "Дніпропетровськгаз", нині є можливість вчасно проводити ремонт та модернізацію мереж, замінювати застаріле газове обладнання на нове та енергоефективне.

Працюємо та забезпечуємо енергетичну безпеку регіону кожного дня!

Фото без описуФото без описуФото без опису