Солонянський районний сектор філії Державної установи “Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує мешканців району до співпраці.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ, ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ, РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ Новопокровської СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 травня збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у чемпіонаті району з футболу. Результати: «Троя» (Тритузне) – «Старт» (Новопокровка) 0-1. Вітаємо збірну команду громади з перемогою. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І., директорові Новопокровської ЗЗСО Козакову В. О. та за спонсорську допомогу директорові Криничанської ЗЗСО Шмигельському А. С. та старості Криничансткого старостинського округу Проскурі Ю. В.

21 травня відбувся перший тур районних змагань з міні-футболу серед громад.

21 травня відбувся перший тур районних змагань з міні-футболу серед громад. За результатами змагань збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади перемогла команди Святовасилівської ТГ та Солонянської ТГ з рахонком 4:3 та 4:1. Вітаємо збірну команду громади з перемогою. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І. та за спонсорську допомогу директорові Криничанської ЗЗСО Шмигельському А. С.