Новопокровська селищна рада висловлює слова щирої вдячності небайдужим мешканцям та підприємцям Новопокровської територіальної громади, які долучилися до волонтерської акції "Великодній кошик для воїнів".   Приємно, що участь в акції взяли жителі усіх старостинських округів та  смт Новопокровка. Своєю допомогою Ви, шановні, даєте можливість нашим воїнам відчути радість великого християнського свята – Великодня. Бажаємо Вам здоров’я, миру, добробуту. Нехай  за Ваші добрі, чуйні серця та щедрість душі  доля дарує  щастя і світлу радість у Ваше життя. З повагою селищний голова Людмила Муркович, виконавчий комітет  та депутатський корпус Новопокровської селищної ради.

У 2019 році за ініціативи сільського голови Людмили Муркович Олександропільська сільська рада взяла участь в міжнародному проекті «U-LEAD з Європою» (4 раунд) і стала його переможцем. Згідно умов договору за кошти сільського бюджету проведено ремонт приміщення, облаштовано пандуси для людей з обмеженими можливостями та місця для очікування і відпочинку. Завдяки участі в проекті відділ ЦНАП в с.Олександропіль у 2021 році модернізовано згідно європейських вимог та стандартів, встановлено нове комп’ютерне та офісне обладнання, нові меблі та інше необхідне устаткування.

Шановні жителі громади!

Шановні жителі громади! Новопокровська селищна рада інформує Вас щодо заходів з освячення пасок та великодніх кошиків, які будуть проведені на території старостинських округів та смт Новопокровка. Під час освячення закликаємо дотримуватися всіх карантинних вимог!

За пропозицією селищного голови Людмили МУРКОВИЧ запрошуємо усіх не байдужих мешканців та підприємців Новопокровської селищної ради долучитися до волонтерської акції "Великодній кошик для воїнів", організованої Солонянською селищною радою та благодійним фондом "Сприяння захисту Солонянщини".   У волонтерський набір можна вкладати: - паски - м'ясні вироби (буженина, ковбаса, сало і т.п.) - чай, кава - цигарки - солодощі (цукерки, печиво та інші смаколики) - майонез, кетчуп, приправи  - засоби гігієни (шампунь. мило, зубна паста, пральний порошок, вологі серветки)  - туалетний папір  -  шкарпетки  Свої дарунки воїнам  можна приносити до місць освячення пасок 02.05.2021(графік буде оприлюднено додатково) та закладів культури  до 01.05.2021р

24 квітня за сприяння селищного голови збірна команда Новопокровської селищної ради прийняла участь в ІІ етапі комплексної спартакіади на звання "Краще спортивне село Дніпропетровсщини 2021 року" серед збірних спортивних команд старостинських округів сільських, селищних рад за програмою ОССІ присвячених 30-й річниці Незалежності України. І хоча загалом команда посіла IV місце в індивідуальних змаганнях ми показали досить не поганий результат: настільний теніс - Артюшин Дмитро 1 місце, Шмигельська Вікторія 3 місце; дартс - Шмигельський Андрій 2 місце, Божко Галина 3 місце; гирьовий спорт - Шмигельський Андрій 2 місце; шашки - Ремез Тетяна 4 місце; шахи - Кучерявий Євген 3 місце; міні-футбол - команда зайняла 4 місце.  Щиро дякуємо за сприяння та спонсорську допомогу селищному голові Муркович Л.І., старостам Бєлиху В.Б., Денисюку В.Я., Шадурській Т.Г., Проскурі Ю.В., підприємцям Матяжу В.Л., Ремезу М.В. та Остащенко В.О., Гурину Ю.В., Пастушенку І.В., Книшу А.І., Кисілю В.М., Подолкіну А.А, Владимирському В.А., Бабенку Ю.В.

За ініціативи селищного голови Людмили МУРКОВИЧ, з дотриманням всіх карантинних вимог, організовано та проведено заходи, приурочені 35-й річниці аварії на ЧАЕС. В кожному старостинському окрузі відбулися зустрічі з ліквідаторами ЧАЄС. Всі ліквідатори отримали квіти та подарунки.  Щиро вдячні усім не байдужим, які долучилися до заходу та надали матеріальну підтримку, а саме:  голові ради Благодійного Фонду «Майбутнє» Сергію Павловичу Касьянову, Череватому Юрію Григоровичу та Гойденку Олександру Сергійовичу.  Мирного неба Вам над головою та нехай щастя і добробут панують у Ваших родинах. З повагою та надією на подальшу співпрацю Новопокровсько селищна рада.

Чорнобильська катастрофа

26 квітня виповнюються 35-і роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції – трагедії, що сталася на українській землі та мала негативні екологічні наслідки для всього світу.

Щороку  26 квітня ми разом згадуємо смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС

Щороку  26 квітня ми разом згадуємо смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС, яку пережила Україна і вшановуємо подвиг учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які врятували світ від наслідків наймасштабнішої в історії людства техногенної катастрофи. Серед ліквідаторів наслідків аварії були також мешканці нашої громади, які самовіддано працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Рятуючи нас від жахливих наслідків ядерної катастрофи, не шкодуючи свого здоров’я і життя, наші земляки зробили все  для того, щоб наше покоління мало можливість жити в нормальних умовах.