До уваги абітурієнтів, внутрішньо переміщених осіб

мешканців міст та громад Дніпропетровщини!

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у                       Дніпропетровській області пропонує скористатися Telegram-ботом https://t.me/ptodnipro_bot для тих, хто бажає пройти професійну підготовку та навчання в закладах професійної освіти Дніпропетровщини.

Бот містить найактуальніші дані про те, де можна отримати обрану професію за регіонами Дніпропетровщини: міста Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, інші міста, заклади, які розміщені в сільській місцевості та особливі пропозиції для ВПО по отриманню часткових кваліфікацій.

Маємо велику віру в те, що наступний навчальний рік розпочнеться у мирній країні і саме Ви будете відбудовувати її після Перемоги!

А для цього потрібно обрати професію, яку Ви можете отримати в закладах професійної освіти Дніпропетровщини.

Тож підєднуйтесь до телеграм-боту та обирайте регіон Дніпропетровщини, де Ви зможете здобути професію.