Спеціалісти Дніпропетровськгазу з початку війни усунули майже 4,3 тис. витоків газу по області

Газовики Дніпропетровщини працюють у напруженому режимі цілодобово. Наші аварійно-диспетчерські служби оперативно реагують на виклики, виробничі служби проводять планові роботи і модернізацію критично необхідної газової системи. З початку війни АДС здійснили більше 5,5 тис. виїздів на виклики по області. Із них: майже 3,7 тис. випадків – повідомлення про запах газу у помешканні/на вулиці, ліквідація майже 4,3 тис. витоків газу, 89 пожеж, де необхідно було оперативне перекриття розподілу газу на мережах.

Частина працівників АТ «Дніпропетровськгаз» вступила до лав ЗСУ аби боронити нашу державу. Тільки нещодавно вони були водіями, слюсарями, тестувальниками, а тепер - танкісти, артилеристи, гранатометники та піхотинці. Нам їх не вистачає, але ми з гордістю поважаємо їх вибір!

На жаль, ворог неодноразово пошкоджував газорозподільні мережі на території нашої області. Спеціалісти Дніпропетровськгазу докладають надзусилля, щоб споживачі мали безперебійний розподіл газу. Усі сплачені кошти клієнтів йдуть саме на закупівлю матеріалів і обладнання для ремонту газорозподільних мереж та забезпечення їх стабільної роботи, модернізацію, оплату праці газовиків та сплату податків у бюджети різних рівнів.

Сплатити за розподіл газу можна швидко та зручно через такі дистанційні сервіси:

  1. Особистий кабінет на сайті 104.ua;

https://account.104.ua/ua/login

  1. Мобільний додаток 104.ua

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client&hl=ru&gl=US&fbclid=IwAR3TjA6svlBxvgQQIQHYMBpBBxH_pgX7HodgbMDSOXzW_txLA1JxxlPPzAU

  1. Чат-бот «7104ua» у Viber

https://chats.viber.com/7104ua

  1. Чат-бот «7104ua» у Telegram

https://t.me/ua7104_bot 

  1. Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua

Сьогодні кожна ваша оплата - важлива! Адже це підтримка нашої економіки. Коли ви сплачуєте за розподіл газу, купуєте продукти, каву в кав'ярні чи одяг в онлайн-магазині, ви робите вклад у нашу спільну перемогу над ворогом.

Щиро вдячні за розуміння та співпрацю! Слава Україні!

Фото без опису