Дніпропетровськгаз: модем 104.ua Smart - економія часу та комфорт споживачів

Клієнти АТ «Дніпропетровськгаз» можуть більше не витрачати час на передачу щомісяця показань газового лічильника. Вихід простий - нова технологія у вигляді модему 104.ua Smart, який буде самостійно передавати дані про спожиті енергоресурси на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку.Своєчасна передача показань гарантує точний розрахунок спожитого газу. Зараз це особливо важливо, оскільки багато сімей були вимушені тимчасово покинути свої домівки через війну і відповідно, не користуються газом.

Сотні споживачів по всій Україні вже оцінили переваги 104.ua Smart. Тож пропонуємо зробити це і вам:

1. Розумна система автоматично зчитує та передає показання.

104.ua Smart отримує від лічильника імпульсні сигнали, що надходять від датчика імпульсів, накопичує та зберігає дані про об’єм спожитого газу. Щогодинні та цілодобові дані прилад зберігає впродовж 90 діб, щомісячні – впродовж 12 місяців.

2. Зберігається інформація про час та характер аварійних ситуацій, реєструє вплив магнітного поля.

Завдяки роботі цього розумного пристрою, дані передаються на сервер диспетчерської служби АТ «Дніпропетровськгаз» по каналу GPRS-зв’язку. Режим роботи модему — безперервний. Його живлення здійснюється від вбудованої літієвої батареї, яка забезпечує безперервну роботу протягом не менше 10 років при дотриманні правил експлуатації. Передача ж даних відбувається не частіше 1 разу на добу.

3. Легко контролювати обсяги спожитого газу навіть з мобільного телефону.

За допомогою модему кожен має можливість оперативно контролювати споживання блакитного палива онлайн. Адже вся інформація зберігається в Особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua.?

 4.Безкоштовне встановлення пристрою для побутових споживачів.

Як правило, 104.ua Smart слід встановлювати в закритому приміщенні, або ж на вулиці в спеціальній шафі чи під навісом, які захищатимуть його від атмосферних опадів: снігу, дощу тощо. І з цим вам допоможуть працівники газорозподільної компанії. Після того, як споживач придбає модем у 104.ua клієнтському просторі – спеціалісти Дніпропетровськгазу, які мають необхідні дозвільні документи для проведення таких робіт і сертифіковане обладнання, налаштують та встановлять його.

Придбати смарт-модем 104.ua Smart та отримати фахову консультацію можна у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині. Персональні менеджери індивідульно та професійно допоможуть вам вирішити будь-яке газове питання. Адреси відділень, які працюють, графік роботи і контактні номери доступні за посиланням - http://surl.li/bocnq.