Небайдужі серця: 07.11.2023

Наполегливо та невтомно продовжуємо підтримувати наших воїнів. «Борючись» за приготуванням страв не покидають свої позиції «кухонні батальйони» закладів і установ селищної ради та небайдужі жителі громади. Невтомними руками господинь приготовано: каша з м'ясом -9кг; зельц - 9кг; хліб-16 шт;  вареники - 800 шт; 🫔пиріжки з картоплею, капустою - 1162 шт; солодка випічка (пиріжки з яблуками, вишнями, рогалики, пиріг до чаю, пончики, солодкі булочки) - 1663 шт; печиво -14,5 кг; салати (капуста квашена, "пелюстка", вінегрет, капуста тушкована, помідори/огірки квашені, яблука свіжі) - 114,3 кг.

Життя громади 23.10-05.11.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новопокровської селищної ради та чергова 32 сесія 8 скликання. Розглянуто основні питання:

"Як впровадити програму стажування для молоді?"

Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.