Фото без опису

Дніпропетровськгаз: готуємося до опалювального сезону - модернізуємо зовнішні газові мережі регіону

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке з першого дня війни не припинило свою роботу. Усі наші служби працюють 24/7 у посиленому режимі, продовжують відновлювати газопроводи після ворожих обстрілів, виконувати критично важливу модернізацію системи газопостачання, а також всю необхідну роботу для стабільного розподілу газу мешканцям області. Сьогодні одне з головних наших завдань – це підготовка газових мереж Дніпропетровщини до початку опалювального сезону.

 Тож, нещодавно спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» виконали заміну у м. Нікополь вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до багатоповерхового будинку. Старий вимикаючий пристрій знаходився в експлуатації більше 30 років та вже не виконував свого функціонального призначення. Новий кран дасть можливість швидко відключати та включати газопостачання для оперативного технічного обслуговування майже сотні споживачів даного будинку.

З початку поточного року бригади групи експлуатації мереж АТ «Дніпропетровськгаз» вже виконали заміну 60 одиниць запірної арматури на газопроводах-вводах до житлових будинків та на розподільних газопроводах. Зокрема, фахівці Нікопольського відділення замінили 16 пристроїв, із них 5 - у газових колодязях. 

До кінця року Дніпропетровськгаз планує замінити майже півсотні вимикаючих пристроїв на території області.

 АТ «Дніпропетровськгаз», що працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), навіть в умовах війни продовжує роботи з модернізації газових мереж для підтримання належного стану газорозподільної системи регіону і надання якісних послуг нашим клієнтам.

 Надійно тримаємо газовий фронт Дніпропетровської області!