"Життя громади 31.07 – 06.08.2023"

Протягом тижня працівники закладів освіти, культури та центру надання соціальних послуг готували домашню їжу та смаколики на Харківський і Запорізький напрямки та для шпиталів міста Дніпро

"Кухонний батальйон"

Гуртуємось та готуємо, адже боротьба за Незалежність - справа рук кожного. На одному фронті під палючим сонцем зі зброєю в руках вистоюють наше майбутнє, на іншому – з пательнями та баняками працівники закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг та небайдужі жителі громади готують, смажать, випікають та передають: пиріжки з (капустою, картоплею з лівером, рисом та яйцем) – 310 шт; солодка випічка (трояндочки з корицею, ватрушки з сиром, булочки солодкі, пиріжки з яблуками ) – 755 шт;  фігурне печиво з цукром – 11,1 кг; вареники – 185 шт; хліб – 21 шт; салати (з кабачків та буряком, огірки малосольні, ікра кабачкова, свіжа огородина – помідори, огірки) – 40 кг; компоти – 17 л; яблука – 5 кг

"Кухонний батальйон"

Життя триває! Завдячуючи силі духу та нескореності наших воїнів, спільними думками та почуттями тримаємо оборону в тилу та підтримуємо кожного. Переповнюючись гордістю та турботою наші господині приготували поживну їжу для наших захисників у шпиталі м. Дніпро: картопля тушкована, оладки з кабачків – 12 кг; м'ясо смажене - 10 л; салати (з кабачків та буряком, свіжа огородина – помідори, огірки) – 74 кг; хліб – 60 шт та пиріжки з картоплею – 260 шт, пампушки з часником - 40 шт; солодка випічка (трояндочки з цукром, булочки з корицею, творожні кульки, ватрушки з сиром, пиріг зі сливами) – 760 шт; вареники з картоплею, солодкі з сиром – 610 шт; компоти – 26 л; варена кукурудза – 40 шт; солодкі дині – 3 шт; цілющий мед – 3 кг.

День української державності

До Дня української державності, ми вшанували пам'ять наших загиблих захисників, які віддали своє життя заради нашої незалежності та мирного майбутнього. Саме завдяки їх жертві та мужності ми можемо жити у рідній країні.

"Кухонний батальйон"

Єдність і віра в Перемогу ️- наша головна зброя в умовах сьогодення, де важливий кожен крок і будь-яка допомога.