Єдність і віра в Перемогу ️- наша головна зброя в умовах сьогодення, де важливий кожен крок і будь-яка допомога.

Перебуваючи в «самому пеклі подій» нескорені воїни, потребують найбільшої підтримки, тож наші небайдужі серця залишаються надійним тилом для них.

Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади, котрі приготували та передали домашню їжу для наших Захисників і Захисниць на Харківський напрямок: другі страви (картопля тушкована, картопля-фрі, ікра кабачкова) - 37 кг ; кури смажені, сало - понад 9 кг; салати (свіжі з огірків та капусти, свіжа огородина – помідори, огірки, перець) - 89 кг; хліб- 29 шт та здобні смаколики (пироги з яблуками, вергуни, рогалики з полуницею та яблуками, круасани, творожні кульки, булочки з сиром та ізюмом, пончики) - 2005 шт; компоти - 20л; лимон з цукром -1,5 кг та мед- 1,3 кг.  Від Новопокровської селищної ради передано 25 паків питної води.

Волонтер Ольга з м. Павлоград, котра звернулася за підтримкою, доставила продукти нашим воїнам в найгарячіші точки нашої країни.

Велика шана і подяка всім нашим Захисникам і Захисницям.

В єдності - наша сила!

Разом до ПЕРЕМОГИ!