Життя триває! Завдячуючи силі духу та нескореності наших воїнів, спільними думками та почуттями тримаємо оборону в тилу та підтримуємо кожного. Переповнюючись гордістю та турботою наші господині приготували поживну їжу для наших захисників у шпиталі м. Дніпро: картопля тушкована, оладки з кабачків – 12 кг; м'ясо смажене - 10 л; салати (з кабачків та буряком, свіжа огородина – помідори, огірки) – 74 кг; хліб – 60 шт та пиріжки з картоплею – 260 шт, пампушки з часником - 40 шт; солодка випічка (трояндочки з цукром, булочки з корицею, творожні кульки, ватрушки з сиром, пиріг зі сливами) – 760 шт; вареники з картоплею, солодкі з сиром – 610 шт; компоти – 26 л; варена кукурудза – 40 шт; солодкі дині – 3 шт; цілющий мед – 3 кг.

Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади за Вашу невтомну працю.

Дякуємо за доставку домашньої їжі у шпиталі м. Дніпро Олександрові Латишу.

Бажаємо нашим Захисникам і Захисницям швидкого одужання та міцного здоров’я.

В єдності - наша сила!

Разом до ПЕРЕМОГИ!