До Дня української державності, ми вшанували пам'ять наших загиблих захисників, які віддали своє життя заради нашої незалежності та мирного майбутнього. Саме завдяки їх жертві та мужності ми можемо жити у рідній країні.

За ці століття українська земля багато разів ставала ареною непростих подій, а наші захисники завжди стояли на варті національних інтересів та гідності. На жаль, багато молодих, сильних та мужніх сердець не зуміли побачити свою перемогу, але їхні душі лишаються з нами, надихаючи на подальші звершення та спільну мету. Нехай їхні жертви ніколи не будуть забуті, і ми пам'ятатимемо кожного героя особисто.

Бережімо наше минуле і прагнімо будувати майбутнє, яке заслуговують наші герої. Давайте спільно підтримуватимемо нашу державність, пам'ятаючи про тих, хто стояв і зараз стоїть на захисті нашої країни.

Хай День української державності стане днем єдності, миру та патріотизму, і дозволить нам знову відчути силу нашого народу.

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради