1. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг комунального сектору  Новопокровської селищної ради.

2. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новопокровської селищної ради

3. Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу  на заміщення посади завідувача комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новопокровської селищної ради

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новопокровської селищної ради

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг комунального сектору Новопокровської селищної ради» виконавчий комітет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора завідувача комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новопокровської селищної ради .

Юридична адреса «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»: Україна, 52423, Дніпропетровська область, Солонянський район, село Олександропіль, вулиця Паркова, будинок 13а.

Основними напрямками діяльності КУ «ТЕРЦЕНТР» є:

-    виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

-    забезпечення якісного надання соціальних послуг;

-    установлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Територіальний центр, з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам, які мають право на надання соціальних послуг.

Документи на конкурс приймаються за адресою:

Дніпропетровська область, Солонянський район, смт Новопокровка, вул.Миру,11,Новопокровська селищна рада,

е-mail: novopokrovka.rada@ukr.net

з 8.00 години  29 грудня 2020 року до 16.00 години 12 січня  2021 року.

Для участі у конкурсі претендент подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

-   заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг комунального сектору Новопокровської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради             № 161-3/VIII від 10.12.2020 року;

-  належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

-  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  довідку про відсутність судимості;

-  перспективний план розвитку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, повна вища освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи на керівних посадах– не менше ніж 3 роки.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – заступник селищного голови з гуманітарних питань Гарус Людмила Миколаївна, 068 01 08 876

Додаток: Заява на участь у конкурсі

Перелік питань

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ 27.01.2021 року