День пам'яті захисників України

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

"Кухонний батальйон"

Неспинно продовжується життя та робота нашої громади! Пам’ятаючи ціну свободи кожне небайдуже серце охоче береться допомагати та підтримувати наших воїнів

"Життя громади 14.08 - 20.08.2023"

19.08 провели в останню путь загиблого Героя – Суремко Артура Васильовича, який загинув 12 серпня 2023 року від рук рашистських окупантів. Вічна та світла пам'ять!

День незалежності України

24 серпня був, є і завжди буде символічним і надзвичайно важливим днем для українців – Днем незалежності та свободи українського народу.