До Дня Незалежності України ми мали гарну можливість взяти участь у велопробігу "Їду на честь Героїв-Захисників", який відбувся в кожному куточку нашої громади!

Це було дивовижно та підбадьорююче бачити, як наша громада об'єдналася на цьому заході. Люди різного віку та професій, всі ми разом подолали відстань та висловили свою підтримку тим, хто відстоює наше майбутнє.

Ми прославляли наших незламних захисників, які відвойовують нашу свободу та незалежність. Також вшанували всіх загиблих у цій кривавій війні хвилиною мовчання. Поклали квіти до могил та пам'ятних дошок загиблих воїнів-земляків, щоб висловити свою глибоку шану і вдячність.

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу! Нехай наша єдність і пам'ять про наших Героїв завжди буде з нами. Ми разом прагнемо до миру, свободи та процвітання нашої рідної України! Слава Україні! Слава нашим Захисникам! У єдності-наша сила! Разом до перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради