29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

           З нагоди цієї дати наша громада долучилася до Всеукраїнської патріотичної акції пам’яті «Сонях». У закладах культури та освіти було організовано виготовлення оберегів, інсталяцій із використанням образу соняха як символу цього дня. Діти малювали малюнки. А насамкінець спільними зусиллями були виготовлені пам’ятні листівки, які потім разом з виготовленими оберегами були подаровані усім мешканцям громади.

          Уже стало традицією цього дня проведення авто - , мотопробігу «Їду на честь пам’яті про загиблих героїв – захисників» із покладанням квітів на могили воїнів – земляків.

         Заключним етапом став спільний мітинг – реквієм проведений у кожному старостаті та центрі громади. На подвір’ї ліцею ім. В. М. Сиволоба зібралися учасники авто -, мотопробігу з усіх старостинських округів.

        Ми вкотре згадали поіменно наших воїнів-земляків, які загинули за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу.

       Пам’ятаймо наших Героїв кожної миті, кожної хвилини, кожного дня!