Аби наблизити перемогу і підтримати Збройні сили України, в Новопокровській громаді продовжує працювати наш штаб невидимого полку - кухонний батальйон,  який готує для захисників України. Ось скільки всього було приготовлено золотими руками наших вправних господинь в період з 22 жовтня по 28 жовтня: Павлівський заклад дошкільної освіти -  постійні майстрині Олена Черненко та Наталя Сівак випекли  72 пиріжка з капустою 239 пиріжків з гарбузом і яблуком. Павлівська початкова школа-філія - Денисюк Наталія, Горбун Ольга, Козін Наталія, Запухла Людмила, Інюшина Наталія - рогалики з повидлом (86шт), пиріжки з капустою (277шт), пиріжки з картоплею (120шт.), пончики в цукровій пудрі (150шт.),  капуста маринована (6 літрових баночок), усе відвозив Чубук Анатолій.  Новопокровський заклад дошкільної освіти - Макарова Світлана, Шевченко Наталія, Тарасенко Наталія, Кузьмич Тетяна, Кузьмич Валентина, Кучерява Інна, Черненко Наталія приготували: пиріжок смажений з картоплею (440 шт), пиріжок солодкий з яблуками (350 шт), пиріжок смажений капуста-картопля (72 шт).  Новопокровський ліцей - Яловенко Марина, Градінович Ганна, Євчун Любов,  Мазурець Наталія приготували: пиріжки  з картоплею та капустою (560 шт), рогалики з повидлом (250 шт) , ромашка (70  шт), плюшка (40 шт), рогалики з яблуками (100 шт), пиріжки з яблуками (100 шт), булочки здобні (200 шт), 4 пирога з капустою,  макарони відварні, капуста тушкована.  Багатський заклад дошкільної освіти - Бєлих Вікторія, Шольдіна Алла, Залєвська Вікторія приготували пиріжки з капустою (320 шт), пиріжки з печінкою  (60 шт), солодкі булочки (55 шт), пироги духові (60 шт), вінегрет (7л.). Багатська гімназія - Алькема Наталя, Алькема Світлана, Чепець Оксана, Педенко Тетяна, Барановська Наталя, Криніцина Ірина, Карнаух Валентина, Диконенко Наталя, Диконенко Лариса,Тону Ніна готували пироги з капустою (205 шт.), солодкі булочки (86 шт), пончики (117 шт), рогалики (106 шт). Петриківський заклад дошкільної освіти -  Аршулік Лідія, Щасливець Марина, Щасливець Альона, Лемішко Людмила, Сітало Валентина випікали пиріжки з капустою (250штук), пиріжки з картоплею та капустою (300штук). Петриківська початкова школа - Поліщук Оксана, Динь Валентина, Овдієнко Віра, Карнаух Люба, Олександрук Ніна, Шова Світлана, Гриценко Віталіна, Калюта Леся  та маленька помічниця Гриценко Марія випікали булочки  (65 шт), вергуни  (250 шт) та пряники  (25 шт), пиріжки з капустою (100шт), пиріжки з картоплею (60 шт), 4 банки консервовані  помідори і кабачата. Відвіз випічку Луговий Петро Петрович. Олександропільська гімназія - Григоренко Неля,  Власенко Оксана, Діхтєрьова Олена,  Шевченко Валентина, Леденьова Валентина, Григоренко Анна  готували пиріжки з капустою (700 шт), пиріжки з картоплею (350шт). Іверський заклад дошкільної освіти - Фокіна Людмила, Науменко Тетяна, Руденко Наталія, Козак Вікторія пекли пироги з капустою в кількості 21 шт, салат вінегрет, рулети з шоколадною начинкою в кількості 16 шт. рогалики з яблуками 3 шт. Миропільська початкова школа - Продченко Віта, Вишнивецька Наталія, Магас Олена, Перевишко Галина, Артюшина Світлана, Голенкова Марина, Євтухович Наталія, Ковальова Людмила, Давидова Ірина, Голенкова Марина приготували картоплю тушковану з м'ясом (10л), вінегрет (4 л), капуста маринована (6 л), пиріжки духові з яблуком і яблучним повидлом (220 штук), пиріжки смажені з картоплею (100 штук), пиріжки смажені з капустою (350 штук), пончики (150 штук). Криничанський старостинський округ - Яковенко Наталія Миколаївна, Пугач Альона Вікторівна, Томенко Наталія Вікторівна, Караваєва Тетяна Іллівна, Проскура Оксана Григорівна - пиріжки з картоплею та капустою жарені (190 шт), піца та  рогалики з повидлом (55 шт.).    Криничанський заклад дошкільної освіти -  Станчук Світлана, Процик Вікторія, Перетятько Наталя, Подолкіна Тетяна, Черненко Марія  приготували пиріжки з картоплею  (150 шт.), пампушки з часником (80 шт.), пироги духові з капустою  (45 шт.), каша рисова  (8л.),  вінегрет (10 л). Криничанська гімназія - Перетятько Ольга, Вовк Людмила, Книш Інна, Гарус Анна, Ткаченко Тамара, Шикор Наталія, Багорко Тетяна, Полянська Дар'я  пекли пиріжки з картоплею та капустою (300 шт.) Долучилася Пастушенко Людмила - теплі носки (12 шт) та  кава.  Іверська гімназія - Голінкова Надія, Роговська Наталя, Богинська Людмила, Паніна Світлана приготували вергуни (260шт.), пиріг (60 порцій). Хоч наліпили вже тисячі вареників, спекли тисячі пиріжків та запашних булочок, наші  воїни кухонного батальйону кажуть, що не втомлюються, адже хлопцям точно складніше. Свіжі пиріжечки, пампушки, рулети  щодня відправляють на передову. І пектимуть, запевняють, доки не отримають звістку про перемогу. Тоді приготують величезний святковий стіл і частуватимуть усіх мешканців громади.