День української державності

До Дня української державності, ми вшанували пам'ять наших загиблих захисників, які віддали своє життя заради нашої незалежності та мирного майбутнього. Саме завдяки їх жертві та мужності ми можемо жити у рідній країні.

"Кухонний батальйон"

Єдність і віра в Перемогу ️- наша головна зброя в умовах сьогодення, де важливий кожен крок і будь-яка допомога.

"Кухонний батальйон"

Щотижня. Методично. На своїх «закріплених позиціях» старанно клопочуться господині закладів, установ та небайдужі жителі нашої громади в приготуванні домашньої їжі.

"Життя громади 24.07 - 30.07.2023"

Привітання медичних працівників громади та всіх причетних до цього свята з Днем медичного працівника, вручили подяки за сумлінну працю, передали гігієнічні набори для установ від ГО "ОГ Світочі".

День медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника сьогодні привітали медичних працівників громади та всіх причетних до цього свята.

День української державності

28 липня 2023 року вдруге святкуємо День Української Державності, адже маємо свою історію, культуру та традиції, що творилися тисячоліттями. Вітаємо кожного українця з його святом!