"З вірою в Перемогу та Різдвяне диво" - благодійні ярмарок та аукціон в Криничанському та Олександропільському старостинських округах

Естафета благодійних заходів «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво», яке відбувається  за ініціативи Новопокровської  селищної ради та ГО «Об’єднання громадян «Світочі» впевнено крокує зимовими стежками рідної громади. 21 грудня – день зимового сонцестояння є найкоротшим у році. Після цієї дати тривалість дня починає збільшуватися, а ніч стає коротшою. Саме у цей найкоротший день року мешканці Олександропільського та Криничанського старостинських округів зібралися всі разом, щоб прийняти участь у колоритному дійстві «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво». І ось на подвір’ї закладів освіти, а саме Криничанської, Олександропільської гімназії та Петриківської початкової школи стає гамірно та людно. Дитячий галас, запах свіжої випічки та сувеніри - все це можна було відчути, почути і побачити на нашому різдвяному ярмарку. Тут кожен охочий зміг придбати святковий різдвяний виріб, м'які іграшки, ляльки-мотанки, різдвяні прикраси для оселі, а також поласувати смаколиками, зігрітися чаєм, кавою чи глінтвейном.  Сьогодні добре продаються, окрім смаколиків, також красиві віночки з дерева, віночки з хвойних гілок для оселі. Ось саме такі зустрічі, зауважила Людмила Муркович, голова Новопокровської селищної ради, є доброю нагодою поспілкуватися з людьми, скуштувати різних смаколиків, а головне – гарний привід для кожного долучитися й своєю гривнею до нашої перемоги. Атмосфера справді народного свята, що панувала на ярмарку, зайвий раз продемонструвала, наскільки скучили люди за такими заходами в наш суворий воєнний час, наскільки велика людська потреба у спілкуванні, творчому самовираженні та мирному творенні – попри все. За підсумками сьогоднішньої різдвяної благодійної зустрічі загальна сума грошей у Петриківській початковій школі становить 4820 грн, Петриківський дитячий садок – 2715 грн, Олександропільська гімназія -22860 грн, Криничанська гімназія  - 28122 грн.. Дякуємо всім учнівським, батьківським та педагогічним колективам, небайдужим  громадянам старостинських округів, а також всім гостям заходу за активну участь!  В єдності - наша сила! Разом до Перемоги!

"З вірою в Перемогу та Різдвяне диво" - благодійні ярмарок та аукціон в Іверському старостинському окрузі

Зимовий ранок - незвичайно красивий, особливо в ясний сонячний день. Рано вранці на гілках дерев ще видно блискучий, дивно красивий іній. Дерева стоять ніби прикрашені сріблом, немов зачаровані Сніговою королевою. Але як тільки вигляне сонце, картина зміниться, срібло перетвориться в іскристі і мерехтливі діаманти. Саме таким чарівним зимовим ранком Іверський старостинський округ першим зустрічав естафету благодійних заходів «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво», ініційованих Новопокровською  селищною радою та ГО «Об’єднання громадян «Світочі», що проводяться напередодні Різдвяних і Новорічних  свят в рамках фестивалю «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення».