Естафета благодійних заходів «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво», яке відбувається  за ініціативи Новопокровської  селищної ради та ГО «Об’єднання громадян «Світочі» впевнено крокує зимовими стежками рідної громади. 21 грудня – день зимового сонцестояння є найкоротшим у році. Після цієї дати тривалість дня починає збільшуватися, а ніч стає коротшою. Саме у цей найкоротший день року мешканці Олександропільського та Криничанського старостинських округів зібралися всі разом, щоб прийняти участь у колоритному дійстві «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво». І ось на подвір’ї закладів освіти, а саме Криничанської, Олександропільської гімназії та Петриківської початкової школи стає гамірно та людно. Дитячий галас, запах свіжої випічки та сувеніри - все це можна було відчути, почути і побачити на нашому різдвяному ярмарку. Тут кожен охочий зміг придбати святковий різдвяний виріб, м'які іграшки, ляльки-мотанки, різдвяні прикраси для оселі, а також поласувати смаколиками, зігрітися чаєм, кавою чи глінтвейном.  Сьогодні добре продаються, окрім смаколиків, також красиві віночки з дерева, віночки з хвойних гілок для оселі. Ось саме такі зустрічі, зауважила Людмила Муркович, голова Новопокровської селищної ради, є доброю нагодою поспілкуватися з людьми, скуштувати різних смаколиків, а головне – гарний привід для кожного долучитися й своєю гривнею до нашої перемоги. Атмосфера справді народного свята, що панувала на ярмарку, зайвий раз продемонструвала, наскільки скучили люди за такими заходами в наш суворий воєнний час, наскільки велика людська потреба у спілкуванні, творчому самовираженні та мирному творенні – попри все. За підсумками сьогоднішньої різдвяної благодійної зустрічі загальна сума грошей у Петриківській початковій школі становить 4820 грн, Петриківський дитячий садок – 2715 грн, Олександропільська гімназія -22860 грн, Криничанська гімназія  - 28122 грн.. Дякуємо всім учнівським, батьківським та педагогічним колективам, небайдужим  громадянам старостинських округів, а також всім гостям заходу за активну участь!  В єдності - наша сила! Разом до Перемоги!

З повагою селищний голова Людмила Муркович, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.