В рамках реалізації швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа, Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Новопокровської селищної ради активно використовує в роботі пристрої для зчитування та запису ID–карток (паспортів). Застусування зчитувачів дозволяє легко та доступно отримати найголовнішу інформацію про власника документа, а саме:
• оцифрований підпис власника
• місце реєстрації власника ID-карти
• сімейний стан.
Щиро дякуємо нашим друзям і партнерам та особисто координаторам Сергію Гунько,  Наталії Піскосі за підтримку та допомогу! Продовжуємо співпрацювати та впроваджувати інструменти для ефективного надання публічних послуг мешканцям Новопокровської громади!
У єдності – наша сила!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.