Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує. На що необхідно звертати увагу під час придбання ялинки та новорічних прикрас напередодні Нового року.

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській  області  інформує

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній електростанції - знає і пам'ятає весь світ. 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.   Наслідки тієї катастрофи мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.  Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації. Тим, хто ціною власного здоров’я і життя зупинив стихію некерованої ядерної реакції.   Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.  Бажаємо кожному з Вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.   З найщирішими побажаннями селищний голова Людмила Муркович та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.

Зміни у пенсійному забезпеченні, які відбулись з 01 грудня 2021 року

Зміни у пенсійному забезпеченні, які відбулись  з 01 грудня 2021 року             Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» закладені зміни соціальних стандартів з 01.12.2021, а саме: збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб - з 1854 грн до 1934 грн; збільшення мінімальної заробітної плати з 6000 грн до 6500 грн.  Завдяки цим змінам Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області проведені перерахунки пенсій в автоматизованому режимі.