06.04.2021р. В Олександропільському старостинському окрузі селищний голова Людмила Муркович провела дві робочих зустрічі з жителями округу – в селі Олександропіль і селі Петриківка. На зустрічах було представлено старосту Олександропільського старостинського округу Борисова С.М., який розпочав свою діяльність на даній посаді з 01 квітня.  Також селищний голова розповіла мешканцям про надання соціальних і адміністративних послуг в громаді,  пояснила причини та необхідність реорганізації Олександропільського навчально-виховного комплексу, подякувала мешканцям за роботу, яку здійснено по впорядкуванню території та запросила до активної участі  в конкурсі «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому». Питання податків та декларації про майновий стан і доходи було також розглянуто в ході даної зустрічі та обговорено з місцевими жителями, які займаються підприємницькою діяльністю та сільськогосподарським виробництвом.

Відповідно вимог щодо пожежної безпеки, згідно плану роботи виконавчого  комітету Новопокровської селищної ради 8 квітня в  Новопокровській територіальній громаді відбулося навчання з пожежної безпеки працівників апарату Новопокровської селищної ради, керівників закладів освіти, культури, Терцентру.

07 квітня за ініціативи селищного голови відбулося засідання робочої групи Олександропільського старостинського  округу з питань підготовки до фестивалю «UnityFest – від минулого до сьогодення», який відбудеться в громаді протягом травня – серпня 2021 року. Присутні на засіданні заступники селищного голови Денис Рєзнік і Людмила Гарус обговорили з членами робочої групи особливості проведення конкурсів і заходів, які відбудуться під час Фестивалю.

07 квітня 2021 року селищний голова Людмила Муркович разом із заступниками,  начальником відділу освіти та членами атестаційної комісії ІІ рівня відвідали Олександропільський НВК. Під час візиту були розглянуті питання атестації педагогічних працівників, особливості роботи закладу, а також відбулось обстеження прибудинкової території та приміщень закладу. В ході зустрічі директор та педагоги закладу презентували діяльність за останні роки, проблеми та успіхи.

05 квітня 2021 року в с. Павлівка відбулася зустріч селищного голови з громадянами Павлівського старостинського округу. На зустрічі були розглянуті такі важливі питання: отримання соціальних і адміністративних послуг в віддаленому робочому місці центру надання адміністративних послуг, що знаходиться в с. Павлівка, благоустрій території населених пунктів, участь у конкурсі «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому». З підприємцями та одноосібниками було обговорено питання податків та питання подачі декларацій про майновий стан і доходи.

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня (відділу освіти виконавчого комітету Новопокровської селищної ради) відбулося  8 квітня

Щороку педагогічні працівники Новопокровської територіальної громади підвищують свій професійний і кваліфікаційний рівень. Це є результатом їх творчої і наполегливої роботи, яку завжди оцінюють під час чергової і позачергової атестації.

07 квітня 2021 року за сприяння селищного голови на території Новопокровського ЗЗСО відбувся плановий турнір з міні-футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 4-5 класів. У змаганнях приймали участь команди смт Новопокровка, Іверського та Криничанського старостинських округів. За результатами змагань І місце посіла команда смт Новопокровка, ІІ місце - команда Іверського старостинського округу, ІІІ місце - команда Криничанського старостинського округу. Кращим нападником став Ростислав Гесньо, кращим воротарем визнано Анну Ткаченко, а кращим захисником - Максима Карпіка. Всі учасники отримали грамоти та найголовніше, залишились задоволеними.

09 квітня 2021 року Службою у справах дітей разом з офіцером громади та представником ювенальної поліції було здійснено виїзд до Іверського старостинського округу з метою контролю відвідування закладів освіти неповнолітніми особами. В результаті виїзду складено два адміністративних протоколи на батьків, за систематичні пропуски занять у закладах освіти їх дітьми.

«Суданівка засяяла!» -  саме так говорять жителі  села Суданівка Багатського старостинського округу Новопокровської територіальної громади, адже нарешті дочекалися вуличного освітлення.  Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Суданівка відбувся за ініціативи селищного голови Людмили Муркович. І ось результат – 5,550 кілометрів на 50 світлоточок. Кошти на ремонт виділено з місцевого бюджету, але гроші – то не головне. Головне – мешканці села, які вкрай потребували цієї послуги.