Дата: 09.04.2021 21:57

07 квітня 2021 року за сприяння селищного голови на території Новопокровського ЗЗСО відбувся плановий турнір з міні-футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 4-5 класів. У змаганнях приймали участь команди смт Новопокровка, Іверського та Криничанського старостинських округів. За результатами змагань І місце посіла команда смт Новопокровка, ІІ місце - команда Іверського старостинського округу, ІІІ місце - команда Криничанського старостинського округу. Кращим нападником став Ростислав Гесньо, кращим воротарем визнано Анну Ткаченко, а кращим захисником - Максима Карпіка. Всі учасники отримали грамоти та найголовніше, залишились задоволеними.