Дата: 10.04.2021 10:07

05 квітня 2021 року в с. Павлівка відбулася зустріч селищного голови з громадянами Павлівського старостинського округу. На зустрічі були розглянуті такі важливі питання: отримання соціальних і адміністративних послуг в віддаленому робочому місці центру надання адміністративних послуг, що знаходиться в с. Павлівка, благоустрій території населених пунктів, участь у конкурсі «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому». З підприємцями та одноосібниками було обговорено питання податків та питання подачі декларацій про майновий стан і доходи.

Під час зустрічі підіймались на обговорення питання щодо водопостачання та перевірки лічильників, питання медичного забезпечення населення села, земельні питання.