Дата: 10.04.2021 12:27

07 квітня за ініціативи селищного голови відбулося засідання робочої групи Олександропільського старостинського  округу з питань підготовки до фестивалю «UnityFest – від минулого до сьогодення», який відбудеться в громаді протягом травня – серпня 2021 року. Присутні на засіданні заступники селищного голови Денис Рєзнік і Людмила Гарус обговорили з членами робочої групи особливості проведення конкурсів і заходів, які відбудуться під час Фестивалю.

Члени робочої групи плідно попрацювали над туристичною картою округу, яка стане основою для подальшої роботи та наповнення. І хоча на сьогодні туристична галузь майже не розвинута в нашій громаді, спільними зусиллями ми зможемо це змінити.