Щороку педагогічні працівники Новопокровської територіальної громади підвищують свій професійний і кваліфікаційний рівень. Це є результатом їх творчої і наполегливої роботи, яку завжди оцінюють під час чергової і позачергової атестації.

Цього року підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня (відділу освіти виконавчого комітету Новопокровської селищної ради) відбулося  8 квітня і саме на ньому розглядалося питання атестації педагогічних працівників нашої громади.

У цьому році атестаційною комісією ІІ рівня проатестовано 23 педагогічних працівники. На відповідність займаній посаді  атестовано 10 керівників закладів освіти: Лемішко Л. М.,Лахай С.В., Козаков В.О., Алькема Н.Я., Захарченко В.І., Диконенко Л.М.,         Голіченко В.Д., Кацевич Н.М., Бігун М.В.,  Панкова О.П.. Підтвердили кваліфікаційну категорію  «спеціаліст першої категорії» - 1 вихователь,  «спеціаліст вищої категорії» - 8 вчителів, педагогічне звання «учитель - методист» - 4 педагоги. Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» - 1 педагогу.

Присвоєно педагогічне звання «старший учитель» - 2 педагоги, «учитель – методист» - 1 вчитель., двом асистентам вихователів встановлено 11,12 тарифний розряд.  Молодці наші педагоги, адже і в цьому році показали своє фахове зростання!