Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня, відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек! Це особливе свято для тих, хто стоїть на сторожі нашої культурної спадщини та розвитку. Бібліотеки - це не лише книги та знання, це місця, де зустрічаються минуле, теперішнє та майбутнє.

"Життя громади 18.09 - 24.09.2023 "

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новопокровської селищної ради та чергова 31 сесія 8 скликання. Розгянуто основні питання:

"Кухонний батальйон"

Загартовані вогнем та випробувані важкими боями воїни наділяють нас силою та вірою у вільне майбутнє, дають поштовх нашим небайдужим серцям битися в унісон. Спільні зусилля жителів нашої громади завдають потужних ритмів, поступово наближаючи довгоочікувану Перемогу.

Всеукраїнський день дошкілля

24 вересня Всеукраїнський день дошкілля. Ви, шановні працівники дошкільних закладів, відзначаєте своє професійне свято у складний час – умови збройної агресії російської влади не завдали вам втрати духу та ентузіазму. Навпаки, ви показали високий професіоналізм та відданість, гідно тримаючи освітній стяг для найменших громадян нашої держави, виховуючи в них патріотизм до своєї рідної країни. З перших днів війни ви долучились до важливих завдань, спрямованих на допомогу нашим захисникам та активну участь у досягненні перемоги над ворогом.             Ви заслуговуєте щиру вдячність та повагу за вашу неоціненну працю, за відданість своїй місії та розвиток майбутнього нашої країни через освіту та виховання. Бажаємо вам нових успіхів, невичерпної енергії, мудрості та любові у вашій благородній справі. Нехай кожен день приносить радість та впевненість у правильності вашого вибору. У єдності-наша сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!

"Кухонний батальйон"

"Гарячі точки" рідної країни сповнені смутком, який згладжується жагою до життя та прагненням вимовити "Я вдома.." Щохвилини на своїх плечах незламні воїни тримають дух нашої свободи, даючи поштовх небайдужим серцям хоч на мить подарувати смак рідного дому.