30 вересня, відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек! Це особливе свято для тих, хто стоїть на сторожі нашої культурної спадщини та розвитку. Бібліотеки - це не лише книги та знання, це місця, де зустрічаються минуле, теперішнє та майбутнє.

Бібліотекарі - наші провідники у світі літератури, науки та мистецтва. Вони допомагають нам знайти потрібну книгу, відкриваючи двері до неймовірних світів та можливостей.

Нехай це свято принесе вам радість, натхнення та нові досягнення у вашій благородній роботі. Бажаємо міцного здоров'я та вдячних читачів. Спільно ми будуємо світ знань та культури!

Фото без опису З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради