Загартовані вогнем та випробувані важкими боями воїни наділяють нас силою та вірою у вільне майбутнє, дають поштовх нашим небайдужим серцям битися в унісон. Спільні зусилля жителів нашої громади завдають потужних ритмів, поступово наближаючи довгоочікувану Перемогу.

Упродовж тижня ґаздині закладів та установ Новопокровської селищної ради готували домашню їжу та смаколики, аби виразити нашу вдячність та шану Захисникам на лініях зіткнення та пораненим воїнам у шпиталях:

Перші страви: капусняк – 20 л, суп з м’ясом – близько 36 л; другі страви: картопля запечена, тушкована з м’ясом, перець фарширований – понад 40 кг; домашній хліб – 91 ш; котлети в тісті, ватрушки з м’ясом – 200 шт; котлети -50 шт; яйця варені – 20 шт; накладанці з ковбасою/шинкою – 500 шт; пиріжки з картоплею, капустою, пампушки з часником – 2300 шт; солодка випічка (булочки з яблуками, бісквіт, печиво в цукровій пудрі, пиріг, пончики, рогалики з повидлом, вергуни, пряники) – 3675 шт; салати (буряк/морква по-корейські, помідори квашені, вінегрет) – 45 кг; свіжа огородина та фрукти – 78,4 кг;  квашені кавуни – 9 л; компот – 50 л; мед – 2,5 л.

Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади за Вашу невтомну працю та допомогу

Дякуємо підприємцям, аграріям та небайдужим жителям за допомогу продуктами для приготування їжі: Оксані і Миколі Козиренко, Анні Петренко, Вікторії Чорнобильській, Владиславу Демідову, Олені Муркович, Роману Чергинцю. Місцевим жителям громади, котрі долучилися до Проєкту «Сади Перемоги» та надали продукцію з власних городів.

Дякуємо нашим волонтерам: БФ «Чужих дітей не буває» Лесі Кузьменко за доставку продуктів воїнам на Донецький напрямок та шпиталь. За сприяння ГО «ОГ Світочі» в особі Альбіни Сільчук, Олександр Латиш з пожежною командою №1 (Василем Кісілем) відвідали два шпиталі у м. Дніпро, відправили три особості посилки зі смаколаками та буржуйкою воїнам на Донецький напрямок сервісом Нова пошта. Передано особисто воїном-земляком два турнікети на Київський напрямок.

У єдності – наша сила!

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ🇺🇦