"Кухонний батальйон"

Щотижня. Методично. На своїх «закріплених позиціях» старанно клопочуться господині закладів, установ та небайдужі жителі нашої громади в приготуванні домашньої їжі.

"Життя громади 24.07 - 30.07.2023"

Привітання медичних працівників громади та всіх причетних до цього свята з Днем медичного працівника, вручили подяки за сумлінну працю, передали гігієнічні набори для установ від ГО "ОГ Світочі".

День медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника сьогодні привітали медичних працівників громади та всіх причетних до цього свята.

День української державності

28 липня 2023 року вдруге святкуємо День Української Державності, адже маємо свою історію, культуру та традиції, що творилися тисячоліттями. Вітаємо кожного українця з його святом!

"Кухонний батальйон"

Черговий тиждень нашої спільної боротьби добіг кінця. Тиждень був важким і емоційно наповненим, але водночас таким плідним, адже ми спільними зусиллями наближаємо Перемогу. Ласувати домашнім та смачненьким для наших Захисників і Захисниць – це вже традиція, тож наші ґаздині уміло та сумлінно підтримують ці традиції.

"Життя громади 17.07 - 22.07.2023"

22.07 вшанування пам’яті про загиблого Героя - Морозова Віталія Івановича, який загинув 22 липня 2022 року від рук рашистських окупантів. Вічна та світла пам'ять!