28 липня 2023 року вдруге святкуємо День Української Державності, адже маємо свою історію, культуру та традиції, що творилися тисячоліттями. Вітаємо кожного українця з його святом!

День української державності – це можливість для українців згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради